ЗНО: Географія

13 учнів із 4 закладів загальної середньої освіти сьогодні взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні із географії. Це останній предмет, який складають 11-класники району у 2020 році. Всього у ЗНО взяли участь 32 випускники 5 закладів загальної середньої освіти. Тестування проходили із 7 навчальних предметів. Усього із шкіл Глухівського району випущено 45 учнів 11-х класів.

Опубліковано у Новини

Продовжити

ЗНО-2020: біологія

У випускників 11 класів 2020 року триває зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні 18 одинадцятикласників із 5 шкіл району складають випробування з біології.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Вітаємо стипендіата

Стипендію голови Глухівської районної державної адміністрації призначено учениці 9 класу Баницького навчально-виховного комплексу Надточій Яні.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Вимоги Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі  – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2020 – 2021 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП),

Опубліковано у Новини

Продовжити

Дитячі мрії

Діти завжди мають цікавий погляд на оточуючу дійсність. Вони неупереджено та дуже чуйно сприймають зовнішній світ і часто можуть стати гарними порадниками для нас – дорослих. Педагогам районного будинку творчості школярів стало цікаво, про що мріють наші юні жителі Глухівщини,  яким  прагнуть бачуть своє майбутнє!

Опубліковано у Новини

Продовжити