Листування з болгарськими друзями

На базі Полшківського навчально –виховного комплексу працює гурток комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради «Весела англійська». Керівником якого є вчитель анлійської мови Козлова О.І.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Зустріч з поліцією

У рамках тижня правових знань 13 грудня  у Баницькому НВК відбулась зустріч учнів 5-11-х класів із працівниками поліції Глухівського відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Сумській області Віктором Пітутіним старшим інспектором ювенальної превенції та Сергієм Шарафундіновим дільничним інспектором.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!»

6 грудня 2018 року в місті Суми відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!».

Учасників форуму привітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Дякуємо захисникам!

До Дня Збройних Сил України 6 грудня 2018 року в закладах загальної середньої освіти Глухівського району були проведені патріотичні заходи «Дякуємо захисникам!».

Опубліковано у Новини

Продовжити

Паперовий оркестр, «морозики-заморозики» та інші новорічні лайфаки…

Наближаються Новорічні і Різдвяні свята. І найбільше їх чекають наймолодші -  діти дошкільного віку. У музичних керівників закладів дошкільної освіти напередодні зимових свят багато клопоту: як зробити новорічні свята та розваги для малюків у дитячому садку веселими, казковими і незабутніми?

Опубліковано у Новини

Продовжити