Перемога на Всеукраїнському рівні

30 вересня в Українському державному центрі позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», організованого Міністерством освіти і науки України, Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадською спілкою «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції» та УДЦПО.

Опубліковано у Новини

Продовжити

У Глухівському районному будинку творчості школярів відбувся конкурс «Я люблю позашкілля!», присвячений Дню позашкільника

У творчому заході активну участь  взяли вихованці позашкілля та навчальних закладів Глухівського району. Талановиті фантазери представили  вірші та плакати які  відображали  бачення автора щодо важливості та ролі позашкільної освіти в житті особистості, сюжети гурткових занять, враження від творчих заходів тощо.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Інструктивно-методична нарада вчителів трудового навчання

11 вересня  проведено інструктивно-методичну нараду вчителів трудового навчання, в ході якої підведено підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначено пріоритетні питання для вивчення у 2020-2021 навчальному році (консультант ЦПР Сніжана Ричка).

Опубліковано у Новини

Продовжити

Інструктивно-координаційна зустріч учителів географії, іноземної мови

10 вересня  в онлайн-режимі відбулася інструктивно-координаційна зустріч учителів географії та іноземної мови  «Особливості організації та змісту освітнього процесу 2020-2021 навчального року».

Опубліковано у Новини

Продовжити