Вітаємо!

3 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної освіти пройшов відбірковий етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», в якому взяли участь учителі закладів загальної середньої освіти Глухівського району.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Підведено підсумки конкурсу «Від Миколая до Різдва»

Велика частина зимових канікул для  школярів припадає на новорічно-різдвяні свята. Це час доброї казки та очікування дива, радісних та яскравих вражень в житті кожної дитини.  Доброю традицією стала організація щорічного районного конкурсу дитячих малюнків «Від Миколая до Різдва» метою якого є виявлення і підтримка обдарованих дітей, формування в молодого покоління почуття прекрасного,  любові до рідного краю, заохочення  до заняття художньою творчістю.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Відбувся конкурс юних вокалістів

10 січня 2020 року школярі Глухівського району  віком від  6 до 17 років демонстрували свою майстерність, змагаючись за право стати переможцями  конкурсу юних вокалістів «Веселі дзвіночки», який традиційно організовує районний будинок творчості школярів.  

Опубліковано у Новини

Продовжити

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

10 січня 2020 року у відділі освіти відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Під час наради вступили головний спеціаліст відділу освіти Галина Фільченко, завідувач районним методичним кабінетом Світлана Смик з рядом питань: про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, про організацію участі учнів району в ЗНО-2020, про внесення змін до Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, про організацію харчування в закладах освіти.

Опубліковано у Новини

Продовжити