Підведено підсумки конкурсу сімейних дерев-родоводів

Комунальним позашкільним закладом «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради було проведено І (заочний) етап обласного конкурсу дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». Основними завданнями конкурсу є: збільшення інтересу дітей до найближчого соціального оточення – сім’ї та родини, закріплення та узагальнення відомостей про покоління родини (від першого до п’ятого-шостого),  залучення дітей до виготовлення своїми руками родинного дерева, виховування  шанобливого ставлення до історії свого роду.  

Опубліковано у Новини

Продовжити

Обмінялися досвідом

У рамках проведення місячника педагогічної майстерності 11 березня 2020 року відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури. Захід був проведений у формі методичного марафону, на якому педагоги обмінялися досвідом упровадження сучасних освітніх технологій.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин»

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин.

Саме тому 2 березня 2020 року всі заклади дошкільної освіти району долучились до проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», яке ініційовано Благодійним фондом «Щаслива лапа».

Опубліковано у Новини

Продовжити

Вихідні з користю

29 лютого 2020 року на базі комунального закладу Ямпільський районний Центр дитячої та юнацької творчості відбулася ХІІІ виїзна олімпіада Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  з «малюнка».  Метою заходу є виявлення і підтримка творчих, талановитих дітей та підлітків, професійна орієнтація вихованців за напрямком «Архітектура та образотворче мистецтво». 

Опубліковано у Новини

Продовжити

Районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства

Ключовим компонентом НУШ є навчання учнів на засадах компетентнісного підходу, адже ключовими компетентностями є ті, які необхідні людині для підвищення особистого потенціалу і розвитку, розширення можливостей працевлаштування, соціальної інтеграції та активного громадянства. Зміст шкільної  історичної освіти має бути компетентнісно спрямований. Саме ці проблеми були обговорені на районному семінарі-практикумі вчителів історії та правознавства, який відбувся 28 лютого 2020 року на базі Некрасівського НВК.

Опубліковано у Новини

Продовжити