LEGO-технологія

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом на уроках у початковій школі. За допомого LEGO діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям і навіть малюють цеглинками! Заняття з LEGO урізноманітнюють та вдосконалюють навчальний процес, роблять його цікавішим для дітей.

Першокласники району уже другий рік поспіль отримують безкоштовні набори LEGO Play Boх.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Урочиста передача естафети «Позашкілля Сумщини 49+»

18 жовтня 2019 року позашкільники Глухівського району, Березівської та Шалигинської ОТГ передали естафету «Позашкілля Сумщини 49+»   закладам позашкільної освіти  м. Глухова.  Святкове дійство було підготовлено педагогами та вихованцями районного будинку творчості школярів та Березівської і Шалигинської  ОТГ.  Гостей зустрічали щирою піснею та короваєм, всі бажаючі мали унікальну можливість сфотографуватись з героями етнографічного куточка «Таємниці давнини»,  переглянути виставку дитячих творчих робіт та  спробувати себе у майстер-класах народних ремесел.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Навчатися упродовж усього життя

Відповідно до концептуальних засад реформування загальної середньої освіти в Україні, що відображені в документі «Нова українська школа», 16 жовтня 2019 року на базі Баницького навчально-виховного комплексу проведене навчання для педагогів закладів загальної середньої освіти, працівників районного методичного кабінету за темою «Інтерактивна дошка: практичні навички для повноцінного використання».

Опубліковано у Новини

Продовжити

Зустрічали позашкільників Ямпільщини

8 жовтня 2019 року, у межах  обласної  естафети  позашкільних закладів  "Позашкілля Сумщини – 49+",  Глухівщина гостинно зустрічала вихованців Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості. Захід проводився з метою  налагодження співпраці між позашкільними закладами регіону, презентації здобутків дитячих творчих колективів, обміну досвідом педагогів-позашкільників.

Опубліковано у Новини

Продовжити