Урок мужності "Герої не вмирають"

19.02.2020 для учнів 2-9 класів вчителем Ніною Левадою  у Студенецькому навчально-виховному комплексі був проведений Урок мужності "Герої не вмирають", присвячений пам'яті загиблих героїв, які поклали свої життя за Україну, за світле майбутнє нашого народу.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Відбувся конкурс дитячих театральних колективів

19 лютого 2020 року  Районним  будинком творчості школярів  організовано проведення районний   конкурс  театральних колективів «Театральна Веселка», який став визначним культурно-мистецьким явищем та яскравим святом популяризації театрального мистецтва в районі.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Проведено нараду з директорами закладів освіти району щодо впровадження системи ХАССП і якісного харчування дітей

14.02.2020 на базі відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації відбулася нарада очільників закладів освіти району щодо впровадження контролю за безпечністю харчування відповідно до Міжнародної системи контролю за якістю продуктів харчування (ХАССП).

Опубліковано у Новини

Продовжити

Вітаємо переможців акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби»!

Упродовж 2019 року в області проходив регіональний тур Всеукраїнської  історико-краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби».  Результативною  стала участь у даному конкурсі вихованців КЗ «Районний  будинку творчості школярів» Глухівської районної ради.    

Опубліковано у Новини

Продовжити

Учителі-словесники Глухівського району взяли участь у регіональному методичному семінарі

Учителі-словесники Глухівського району взяли участь у регіональному методичному семінарі «Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури відповідно до нового державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», який відбувся 12 лютого 2020 року на базі Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Опубліковано у Новини

Продовжити