І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства відбувся 01 грудня 2019 року на базі Полошківського навчально-виховного комплексу. 11 учасників із 7 закладів загальної середньої освіти району виявляли знання теоретичного матеріалу з різних галузей права та практичні вміння розв'язувати ситуації у вигляді юридичних задач.

Опубліковано у Новини

Продовжити

«Cool Games»

28 листопада на базі Некрасівського навчально – виховного комплексу було проведено відбірковий етап всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів в «Cool Games». Захід проводиться з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в ЗЗСО, збільшення рухової активності дітей та популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді.

Опубліковано у Новини

Продовжити

«Успішна участь у мистецькому фестивалі»

Кривонос Софія, вихованка гуртка «Краса своїми руками»(керівник Шульга О.В.), який функціонує на базі Есманьської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняла участь в обласному фестивалі мистецтв «Перлини нашої душі». Захід проходив 28 листопада 2019 року в ОЦПО та РТМ. Софія презентувала свої роботи в техніці «Айріс фолдінг», демонструвала вміння з паперопластики під час майстеркласу. З позитивними емоціями, новим досвідом, а також з ІІ призовим місцем юна майстриня повернулась на Глухівщину. Вітаємо Софійку та Ольгу Володимирівну з успішним дебютом.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури

Олімпіадний марафон триває. 23 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури. Учасниками змагань стали 13 учнів 9-11 класів  6-ти закладів загальної середньої освіти Глухівського району. Завдання олімпіади з російської мови та літератури були спрямовані  на  розкриття інтелектуальних можливостей  та творчих здібностей  учнів, їх мовно-літературної підготовки.

Опубліковано у Новини

Продовжити

Відбувся ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури 23 листопада 2019 року на базі Полошківського навчально-виховного комплексу відбувся ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Опубліковано у Новини

Продовжити