Дошкілля Глухівщини підводить підсумки року

22 листопада 2018 року працівники дошкільної галузі Глухівського району взяли участь в урочистостях з приводу Обласного дня дошкілля, що відбулися у приміщенні Палацу культури «Хімік» міста Суми. Делегація від нашого району на кілька годин занурилась у неймовірний калейдоскоп захоплюючих майстер-класів, виставкових експозицій, творчих віталень. 

На заході підводився підсумок роботи закладів дошкільної освіти області за 2018 рік. У цьому році колективи дитячих садків Глухівського району теж долучались до участі у всіх обласних конкурсах і попрацювали на результат. Так, колектив ДНЗ (ясла-садок) «Чайка» Есманьської селищної ради (завідуюча Вишнєкова Н.Г.)  виборов ІІІ місце у обласному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію  оздоровлення дітей улітку в закладах дошкільної освіти в 2018 році, а також став лауреатом обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти.

Мягких Олена Миколаївна, вихователь ДНЗ «Берізка» Студенецького навчально-виховного комплексу стала лауреатом обласного етапу огляду-конкурсу на кращу методичну розробку працівників закладів дошкільної освіти у номінації «За розвʼязання завдань сенсорно-пізнавального спрямування з дошкільниками».

Номінанти отримали грамоти, цінні подарунки та позитивні емоції

Опубліковано у Новини