Інтегрований семінар учителів інформатики та трудового навчання

Учитель технологій – це людина, яка віддає юному поколінню не лише свої знання, досвід, уміння, але й частинку своєї душі. В цьому переконалися учасники інтегрованого семінару вчителів інформатики та трудового навчання  «Технологічні та методичні основи сучасного уроку технологій», який відбувся 13 грудня  на базі Дунаєцького навчально-виховного комплексу.

Семінар розпочався презентацією Дунаєцького НВК, під час якої Сергій Ткачов, директор школи, ознайомив присутніх із родзинками та досягненнями освітнього закладу.

Семінар-практикум складався з трьох частин : теоретичного, практичного та інформаційного блоків.

У теоретичному блоці  методист РМК Ричка С. довела до присутніх, що зі змінами, зумовленими запровадженням компетентнісного підходу як сучасної освітньої інновації, проблема вдосконалення уроку залишається актуальною, оскільки вимоги до освітнього процесу постійно зростають.

Учасники семінару відвідали урок трудового навчання в 7 класі «Виготовлення штучних квітів із гофрованого паперу «Троянда для фотозони», під час якого  Лариса Гаврильченко, вчитель трудового навчання Дунаєцького навчання,  надихала своєю майстерністю на постійне вдосконалення та пошук нових шляхів до вирішення життєвих та ситуативних моментів.

Змістовний виховний захід  для учнів 8-9 класів «Інтелектуальне казіно» підготувала та провела вчитель інформатики Дунаєцького НВК Лариса Мартиненко. Педагоги та учні з цікавістю поринули в атмосферу доброзичливого суперництва та дружньої співпраці.

У частині інформаційного блоку учасники семінару отримали вичерпну інформацію щодо проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (Довгополий Роман, керівник районного методичного об’єднання, вчитель трудового навчання Некрасівського НВК).

Учасники семінару переконалися, що оптимальне поєднання сучасних методів і прийомів роботи, залучення учнів до різних форм практичної і дослідницької діяльності, комплексне використання педагогічних засобів сприяють активному процесу пізнання та самовдосконалення.

Опубліковано у Новини