Інтерактивний семінар - практикум вчителів фізичної культури Глухівського району

26 лютого на базі Суходільского навчально – виховного комплексу відбувся семінар – практикум  для вчителів фізичної культури з теми  «Організація гри волейбол».

Метою семінару було підвищення професійного рівня зростання вчителів в організації гри волейбол, проведення моніторингового дослідження з методики викладання волейболу, організація майстер – класів для учнів та практичне закріплення вміння та навичок гри волейбол.

Розпочала роботу семінару методист РМК, Олена Конопля, яка привітала всіх присутніх, ознайомила  з планом роботи семінару та провела моніторинг серед вчителів фізичної культури.

Олег Москаленко, директор ДЮСШ разом з вчителями  проаналізував проміжні підсумки районної спартакіади серед школярів та обговорив план спортивної роботи на весняний період.

Учасники семінару відвідали шкільний музей героя Радянського Союзу   Батьохи В.О.

Практична частина семінару була представлена уроком у 9 класу з модуля «Волейбол», який  провела вчитель фізичної культури, Алла Гейко.

Для учнів Суходільского НВК вчитель вищої категорії, старший вчитель, тренер викладач з волейболу ДЮСШ, Володимир Соловей провів майстер – клас із відпрацювання вмінь та навичок виконання технік прийому та передачі м’яча двома руками знизу та зверху, виконання нападаючого удару.

Фінальною частиною семінару стали товариські змагання між вчителями фізичної культури району, які сприяли підвищенню рівня фізичної підготовки вчителів з волейболу.

Опубліковано у Новини