Кращий пожежний – це ти обережний!

5 квітня 2019 року стартував районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому взяли участь команди із 5  закладів загальної середньої освіти району, а саме Кучерівський, Уланівський, Баницький, Перемозький навчально – виховні комплекси та Есманська ЗОШ І-ІІІ ступенів,  по одній команді Березівської ОТГ та Шалигінської ОТГ. 

Учасників конкурсу привітав та побажав успіху інспектор 19 ДПРЧ м. Глухів – Гончаров Максим Павлович.

Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно – рятувальної служби.

Приємно, що у кожної команди були цікаві сценарії, яскраві номери та захоплюючі репризи, доводячи, що про серйозні речі пов’язані із правилами пожежної та техногенної безпеки можна розповідати дотепно, яскраво, емоційно, привабливо, творчо і водночас захоплююче та зрозуміло.

Кульмінацією заходу стало підбиття підсумків, визначення  переможців та вручення солодких подарунків.

Вцілому всі команди достойно представили свої школи, а перемогу здобули команди «101. ДЮП» Березівський НВК, «101» Перемозький НВК та «Спалах» Баницький НВК.  Вітаємо команди! І зичимо подальших перемог!

Опубліковано у Новини