Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

10 січня 2020 року у відділі освіти відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Під час наради вступили головний спеціаліст відділу освіти Галина Фільченко, завідувач районним методичним кабінетом Світлана Смик з рядом питань: про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, про організацію участі учнів району в ЗНО-2020, про внесення змін до Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, про організацію харчування в закладах освіти.

 Роботу психологічної служби району в системі освіти щодо попередження будь-яких форм насильства та суїцидальної поведінки в дитячих колективах проаналізувала методист Олена Конопля.

У порядку денному наради були актуальні питання організації роботи закладів дошкільної освіти у ІІ семестрі 2019-2020 навчального року, раннього виявлення дітей з ООП.

Окремо було розглянуто питання сертифікації учителів початкових класів у 2020 році та організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району у поточному році.

Опубліковано у Новини