Оздоровчу кампанію - 2019 розпочато!

Літо – пора найжаданіша, найщасливіша для школярів в усі часи і епохи. Саме влітку кожен з них має можливість зайнятися улюбленими справами, присвятити увесь вільний час читанню, спорту, спілкуванню з друзями тощо. Натомість для дорослих – літо чи не найвідповідальніша пора року, адже саме вони мають подбати, щоб дитячий відпочинок був змістовним, корисним і безпечним.

Одним із циклів роботи закладу освіти, крім навчального року,  є оздоровчий період, як складова частина роботи закладів зі зміцненням та збереженням фізичного та психічного здоров’я дітей.

В цьому році 27 травня 2019 року на базі  закладів загальної середньої освіти району розпочали роботу 16 пришкільних мовних і 7 профільних таборів національно-патріотичного  та еколого-краєзнавчих напрямків. Протягом 14 робочих днів відпочинкові та оздоровчі послуги будуть отримувати 552 дитини  району. У всі таборах відбулися святкові заходи з нагоди початку літньої оздоровчої компанії. Попереду малечу чекають веселий, корисний відпочинок, змістовні,  цікаві екскурсії, спортивні ігри та змагання, яскраві враження та гарний настрій!

 Наразі триває облік дітей  на оздоровлення в заміські табори.

Опубліковано у Новини