ПЕДАГОГИ ОБГОВОРИЛИ КОНЦЕПЦІЮ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

На базі Некрасівського навчально-виховного комплексу був проведений районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу в навчально-виховній роботі закладу загальної середньої освіти у світлі вимог Концепції «Нова українська школа». Теоретичний модуль семінарського заняття передбачав обговорення нового Закону України «Про освіту» та визначення першочергових завдань щодо впровадження чинного законодавства. 

Питання компетентнісного підходу в освітньому процесі висвітлила завідувач районним методичним кабінетом Світлана СМИК. Заступник директора з навчальної роботи Некрасівського навчально-виховного комплексу Ольга ДАВИДЕНКО поділилася досвідом організації науково-методичної роботи з педагогами у світлі вимог Концепції «Нова українська школа». Заступник директора з виховної роботи цього закладу Оксана КУЛІШ зупинилася на питанні «Формування професійних якостей та компетентностей заступника директора з виховної роботи в системі національно-патріотичного виховання школярів». Заступник директора з навчально-виховної роботи Есманьської загальноосвітньої школи висвітлила проблему «Компетентний учитель-запорука реалізації компетентнісного підходу в сучасному освітньому процесі».

На практичному модулі семінару учасники відвідали відкриті уроки вчителів Некрасівського навчально-виховного комплексу: Тетяни ПРИГАРИ, учителя початкових класів, з теми « Родинні стосунки. Взаємодопомога членів родини»; Юлії СЕРГІЄНКО, учителя біології, з теми «Харчові розлади та їх запобігання»; Романа ДОВГОПОЛОГО, учителя інформатики, з теми «Елементи анімації. Розробка презентацій з елементами анімації».

Цікаву екскурсію до кімнати народознавства підготувала учитель української мови та літератури Некрасівського НВК Неля КОВАЛЕНКО. Майстер-клас «Виготовлення оберегу «Підкова на щастя» провела для заступників директорів учитель образотворчого мистецтва Некрасівського навчально-виховного комплексу Галина КОНОПЛЯ.

Опубліковано у Новини