Перемога у обласному форумі «Природа – національне багатство України»

16 травня 2019 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України»

У роботі форуму взяли участь представники учнівської молоді району – це Федік Катерина учениця Студенецького навчально – виховного комплексу  (Науковий керівник: Понич Т.В.) та  Кравченко Марина вихованка гуртка «Юні друзі природи» на базі Перемозького навчально-вихованого комплексу (Науковий керівник: Шеремет С.А.).

Юні екологи презентували результати своєї пошуково-дослідницької роботи, практичних дій у секціях: «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля» та «Сучасні технології енергоефективності,  енергозбереження на засадах сталого розвитку».

У своїх роботах вони розкривали проблеми збереження біорізноманіття, охорони навколишнього природного середовища в інтересах сталого розвитку, пропонували шляхи їх вирішення.

В результаті роботи форуму наші дівчатка отримали гарні результати:  у Катерини – І місце, а у Марини - ІІІ місце! Вітаємо переможців та їх наукових керівників з перемогою !!!

Опубліковано у Новини