Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Професія вчителя воістину благородна і складна. Це навіть не професія – справжнє покликання. І воно насправді так. Скільки душевних якостей повинен об’єднати вчитель у своєму характері! Це і твердість духу, і безмежне терпіння, м’якість і, в той же час, строгість, уміння розташувати до себе учнів, бути прикладом…

Учитель – це професія, яка завжди була і буде поза модою, поза часом, поза географії. Як і все в нашому світі, професійна життя вчителя зазнає зміни. Якщо раніше поняття «педагог», «учитель» викликали лише одну асоціацію – школа, то сьогодні рамки професії педагога стали значно більш розширені.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 року № 603 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»  відбувся районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у таких номінаціях: «Географія», «Основи здоровя».

Під час фахових змагань педагоги презентували свою професійну підготовку в рамках 5-ти конкурсних випробувань. Так, рівень  методичної майстерності, уміння організовувати активну взаємодія учнів конкурсанти показали в рамках випробування   «Методичний практикум» та
«Практична робота». В ході змагань працювали над тестовими завданнями з навчальної дисципліни та методики її викладання, педагогіки, психології, демонстрували співпрацю вчителя та учня на конкурсних уроках та показали уміння щодо проектування дослідницько-пошукової діяльності.

За висновками журі переможцями в І турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" визначено Колесник Валентину Гаврилівну у номінації «Географія» та Пономаренко Тетяну Юріївну у номінації «Основи здоров’я».

Щиро вітають колег з перемогою та  бажають творчого натхнення у роботі, міцного  здоров'я, великого щастя в житті,  тепла  та  гарного  настрою! 

Опубліковано у Новини