Підсумовуємо рік минулий

 22 грудня 2018 року у відділі освіти відбулась нарада керівників закладів освіти. Настав час підвести підсумки минулого року - а вони втішні, оскільки якісні освітні показники району підвищились. Такі висновки зроблено начальником відділу освіти Наталією Волончук за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Вона подякувала педагогічним колективам шкіл, які спрацювали на результат та закликала не здавати досягнутих позицій і у новому, 2019  році. Завідуюча РМК Світлана Смик оголосила підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

О.І Басанець проаналізував роботу господарчого підрозділу, відмітив недоліки і позитивні зрушення, намітив плани на 2019 рік. Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Ольга Гузєєва підвела підсумки фінансового року.

У порядку денному наради були актуальні питання забезпечення функціонування закладів під час зимових канікул: проведення новорічних та різдвяних свят, екскурсійна діяльність, дозвілля дітей і, звичайно, дотримання техніки безпеки.

Окремо було розглянуто питання організації харчування дітей у закладах дошкільної і загальної середньої освіти, розʼяснено порядок забезпечення харчуванням дітей пільгових категорій у 2019 році. З цим питанням виступили Галина Фільченко та Ліана Костенко.

На нараді були присутні Картавий В.Г., перший заступник голови Глухівської РДА,  Гончаров Д.А., начальник Глухівського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Опубліковано у Новини