Підведено підсумки конкурсу сімейних дерев-родоводів

Комунальним позашкільним закладом «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради було проведено І (заочний) етап обласного конкурсу дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». Основними завданнями конкурсу є: збільшення інтересу дітей до найближчого соціального оточення – сім’ї та родини, закріплення та узагальнення відомостей про покоління родини (від першого до п’ятого-шостого),  залучення дітей до виготовлення своїми руками родинного дерева, виховування  шанобливого ставлення до історії свого роду.  

До конкурсу долучилися родини учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців дошкільних навчальних закладів району. Конкурсанти з Дунаєцького, Уланівського, Некрасівського,   Баницького, Будівельнівського, Перемозького, Суходільського, Студенецького  навчально-виховних комплексів, Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чернівської філії Баницького навчально-виховного комплексу  подали на огляд журі творчі роботи, в яких описували історію свого роду, сімейні традиції, звичаї, творчі надбання родин та  свої родові дерева виготовлені у різних техніках.

За висновками журі переможцями районного етапу обласного конкурсу дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне» стали:

родина Левші Івана, учня Будівельнівського навчально-виховного комплексу

- І місце;

родина Пригари Катерини, учениці Некрасівського навчально-виховного комплексу  - ІІ місце;

родина Гавриленка Артема, учня Чернівської філії Баницького навчально-виховного комплексу - ІІ місце;

родина Сімашка Нікіти, вихованця дошкільного навчального закладу «Ромашка»  Дунаєцького навчально-виховного комплексу- ІІІ місце;

родина Колеченко Дар’ї, учениці Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ІІІ місце.

Оргкомітет висловлює подяку всім родинам-учасникам конкурсу, які поважають  минуле, небайдужі до сьогодення та дбають про майбутнє свого роду, а, значить, і про майбутнє своєї Батьківщини.

Опубліковано у Новини