Районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства

Ключовим компонентом НУШ є навчання учнів на засадах компетентнісного підходу, адже ключовими компетентностями є ті, які необхідні людині для підвищення особистого потенціалу і розвитку, розширення можливостей працевлаштування, соціальної інтеграції та активного громадянства. Зміст шкільної  історичної освіти має бути компетентнісно спрямований. Саме ці проблеми були обговорені на районному семінарі-практикумі вчителів історії та правознавства, який відбувся 28 лютого 2020 року на базі Некрасівського НВК.

Теоретичні аспекти компетентнісної парадигми освіти висвітлила завідувач районним методичним кабінетом Світлана Смик. Досвідом реалізації компетентнісного підходу на уроках історії та правознавства поділилися Оксана Давиденко, учитель історії Есманьської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олена Мацак, учитель історії Сопицького НВК,  Любов Рябець, учитель історії Пустогородської філії. Педагогічний практикум «Google сервіси та їх використання вчителем в освітній діяльності» провів учитель інформатики Некрасівського НВК Роман Довгополий.

У ході семінару вчителі відвідали урок історії України в 7 класі «Політика Данила Галицького. Практична робота», який провів учитель Некрасівського НВК Юрій Кебець. Для учасників семінару була організована змістовна екскурсія до шкільної музейної кімнати та кімнати українознавства.

Опубліковано у Новини