Семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Актуальні питання викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа» були висвітлені на районному семінарі  вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, який відбувся 21.12.2018 року на базі Баницького навчально-виховного комплексу.

Керівник районного методичного об»єднання Олена Мисько провела для словесників інтерактивне заняття «Інтелект-карти в роботі вчителя-словесника як освітній мейнстрім НУШ».

  На семінарському засіданні  були обговорені питання компетентнісного підходу. Учитель української мови та літератури Баницького навчально-виховного  комплексу Світлана Мазуренко провела з педагогами практичне заняття «Ідейно-художній аналіз поетичного твору».

 Учасники семінару відвідали урок української літератури в 5 класі з теми «Загадка як вид усної народної творчості» (учитель  Світлана Мазуренко)  та урок зарубіжної літератури в 7 класі «Джеймс Олдрідж «Останній дюйм» (учитель Інна Тарасенко), на яких  були представлені  сучасні технології та методи: кейс-технологія, ІКТ, технологія критичного мислення тощо.

Опубліковано у Новини