Святкова подорож до Києва!

У третю п’ятницю вересня велика творча родина вихованців та педагогів закладів позашкільної освіти Сумщини відзначала День позашкільника. Цей день започатковано у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».  Для школярів Глухівського районного будинку творчості школярів справжнім святковим подарункам стала подорож до міста Києва. Поїздка була організована за кошти районного бюджету.

Уже в перші хвилини подорожі святковий настрій вихованцям піднесли солодкі сюрпризи  з  побажаннями від педагогів позашкільників, та слова привітання начальника відділу освіти Наталії Волончук, яка очолила делегацію поїздки. 

Київ зустрів дітей з Глухівщини гостинно. Скрізь невеликі хмари вигравало яскраве сонечко, що створювало атмосферу затишку і комфорту. Діти гуляли просторами Хрещатика, милувалися  розкішними  будинками з величними колонами і ліпниною, незрівняною архітектурою. Фотографувалися біля історичних пам'яток та фонтанів. Смакували запашну каву. Купували сувеніри на згадку. Насолоджувались динамічним, вируючим життям серця столиці.   Цікавою і пізнавальною була екскурсія до музею популярної науки і техніки «Експерементраріум».  Школярі ознайомилися з інтерактивними експонатами  з механіки, оптики, електрики, магнетизму, акустики, а також анатомії. Дізналися про «Таємниці води», оптичні ілюзії. Складали головоломки, проходили лазерні та дзеркальні лабіринти. Власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали за зародженням торнадо, створенням блискавки, змушували літати магніти і навіть зазирали у нескінченність.

Звичайно, не обійшлось без відвідування McDonald’s, де діти підкріпилися смаколиками і обмінювалися враженнями.

Сподіваємося, що ця святкова подорож залишила приємний, незабутній слід у  серцях позашкільників, подарувала  яскраві враження та позитивні емоції, надихнула на подальший творчий розвиток.

Опубліковано у Новини