Талановита дитина Глухівщини

Троша Дар'я, учениця 9 класу Баницького навчально-виховного комплексу, посіла ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Це вже її друга перемога в обласному етапі цього популярного серед учнівської молоді конкурсу.   

Даша- талановита дитина, адже  ще з початкових класів має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів.  У цьому навчальному році   в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вона виборола І місце з англійської мови, І місце з російської мови та літератури, ІІ місце з української мови та літератури.

Дівчина є членом шкільного наукового товариства «Крок до успіху», неодноразово ставала переможцем Всеукраїнського конкурсу дослідно- експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник».       Вона- учасник  та дипломант конкурсів творчо-естетичного напрямку районного рівня, таких як «Веселі дзвіночки», «Таланти твої, Глухівщино!», «Первоцвіт».

Попереду в Дар'ї  три обласні олімпіади. Тож побажаємо їй наполегливості у досягненні своєї мети, творчого натхнення та впевнених перемог!

Опубліковано у Новини