Урочистості фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

31 сiчня 2020 року делегація педагогічної громадськості Глухівського району взяла участь в урочистостях фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», які відбулися в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

 Під час святкового концерту було оголошено переможців конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях: «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта».

Глухівський район у номінації «Хімія» представляла учитель вищої кваліфікаційної категорії Уланiвського навчально – виховного комплексу Рибалко Катерина Василівна .

Вiддiл освiти Глухiвської районної державної адміістрації вiтає Катерину Василiвну та зиче міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської   молоді.
Нехай кожен день приносить радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Опубліковано у Новини