Відбулася нарада керівників шкіл району

12 квітня 2019 року в районному відділі освіти відбулася чергова  нарада з керівниками  шкіл Глухівського району.

Звертаючись до учасників наради, начальник відділу освіти Н.Волончук акцентувала увагу на організації управлінського процесу у період реформування галузі. Зокрема мова йшла про тісну співпрацю  із органами місцевого самоврядування, без якого буде важко створити необхідні умови для продовження інтеграції сільських шкіл у формат Нової української школи.

Наразі першочерговим завданням для керівників було підготовка учнів до державної підсумкової атестації, ЗНО – 2019, а також робота з обдарованими учнями, адже це є основним показником ефективності роботи педагогічних колективів шкіл району.

Питання щодо підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року висвітлила у своєму виступі С.Шутко, директор КЗ «Районний будинок творчості школярів».

У ході наради Н.Волончук порушила питання щодо посилення відповідальності керівників закладів освіти за життя та безпеку усіх учасників освітнього процесу.

Розглядалося на нараді і ряд інших виробничих питань, пов’язаних із підготовкою до завершення поточного навчального року, організації навчально-виховного процесу: робота батьківський комітетів ЗДО, отримання учнями паспортів, проведення щорічної акції «За чисте довкілля», про порядок закінчення опалювального сезону і проведення техоглядів шкільних автобусів.

Участь у нараді взяв перший заступник голови Глухівської райдержадміністрації  В.Картавий, який наголосив на тому, що співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, адміністрацією та батьками – наріжний камінь, який допоможе досягти конкретних результатів.

 

Опубліковано у Новини