Вітаємо переможців обласного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»!

Конкурс, мета якого – розвиток екологічного мислення школярів, проводився у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету.

В районному етапі конкурсі приймали участь учні І-VIІІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці районного позашкільного закладу Глухівського району. На адресу районного будинку творчості школярів надійшло більше 45 робіт. Творчі роботи представлені у номінаціях: «Якби не було метеликів, то поети вигадали би їх» – вірш або пісня; «Одягнена метеликом» – ручні вироби; «Екологічна сумка з мотивом метелика»; «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – вітраж;  «Танок метелика над весняною лукою» – ручні вироби,  «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» – художня праця; «Метелик – ефемерна краса» – фотографія; «Один день з життя метелика» – мультфільм.

Діти повірили у власні здібності та таланти, творчо, не ординарно підійшли до виконання заданої теми. Кращі роботи були направлені на обласний  етап конкурсу . За підсумками та оцінкою журі   на рівні області визнані переможцями: у номінації «Вірш або пісня «Якби не було метеликів, то поети  вигадали би  їх» Безбог Анасасія, учениця Будівельнівського навчально-виховного комплексу (керівник Зюкіна Ніна Володимирівна) – І місце; у номінації «Художня робота» Екологічна сумка з мотивом метелика» Трошина Анасасія, учениця Кучерівського навчально-виховного комплексу (керівник Слепініна Альона Дмитрівна) – ІІІ місце.

Бажаємо подальшого успіху та натхнення призерам та їх керівникам!

 

Опубліковано у Новини