Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин»

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин.

Саме тому 2 березня 2020 року всі заклади дошкільної освіти району долучились до проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», яке ініційовано Благодійним фондом «Щаслива лапа».

 Діти із задоволенням поділились розповідями про своїх чотирилапих друзів, про їх характер та звички. Дошкільнята дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, значення у житті людини та їх взаємовідносини, про волонтерство, про притулки, про доброту і милосердя, про цінність життя іншого.

Про все це  вихованці  ЗДО  дізналися під час проведення  різноманітних заходів: заняттях «Тварини – наші друзі», на заняттях з образотворчої діяльності «Мисочка для котика», «Бантик для котика»,  вихователі  провели бесіди на тему: «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти!», дидактичні ігри «Хто, де живе?», «Розкажи про котика», вікторини, діти малювали та розмальовували своїх улюбленців, розповідали про них,  розповіді  підтверджували фотографіями, відгадували загадки, переглянули фільм «Наші домашні улюбленці», батьки допомогли виготовити колажі «Брати наші менші»,  читали оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок», був проведений фотоконкурс «Мій домашній улюбленець».

Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

 

Опубліковано у Новини