Засідання районного методичного об'єднання вчителів історії та суспільних дисциплін

Практичні аспекти впровадження педагогами інноваційних технологій були розглянуті на засіданні районного методичного об'єднання вчителів історії та суспільних дисциплін, яке відбулося 18 січня 2019 року на базі відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації.

 

У ході теоретичної частини заходу завідувач районним методичним кабінетом Світлана Смик висвітлила питання про вибір видів і форм професійного зростання та індивідуальну освітню траєкторію вчителя у світлі вимог нової української школи, проаналізувала рівень навчальних досягнень учнів з історії та суспільних дисциплін за результатами І семестру 2018-2019 навчального року.

Голови журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Оксана Давиденко та Яків Гавриленко проаналізували результати участі учні району в районному етапі олімпіад з історії та правознавства.

Досвідом роботи з підготовки учнів до ЗНО поділилася учитель Полошківського НВК Аліна Кисіль.

Практична частина засідання проходила у формі відеосалону, де педагоги продемонстрували практичні аспекти впровадження таких сучасних освітніх методів та технологій, як сторітеллінг, скетчноутінг, воркшоп, інфографіка, веб-квест, метаплан, кроссенс, ментальна карта, фішбоун, google mers тощо.

Опубліковано у Новини